Aklını doldurdun ve kendine "Ben bir Rus eş istiyorum" demiş olsaydın, aramaya başlamadan önce birşeyler daha iyi öğrenmelisin. Mesafeyi yalnızca bir sorun haline getirmekle kalmayıp, aynı zamanda bir Rus hayat arkadaşı bakma sürecini biraz karmaşık hale getirebilecek kültürel farklılıklar da unutmayın.
 


 

Harika bir ilk izlenim bırakmanın 6 yolu

Bir Rus kadında yaptığınız ilk izlenim sonsuza kadar sürer. Zayıf bir ilk izlenim bırakırsanız, ikinci bir şansınız olmayabilir.
Ne yapılması gerektiği burdadır:

1- Keyifli olun. Korkunç bir haldeymiş gibi görünüyorsan, kadın onunla üzülmüş ya da ekşi bir karaktere sahip olduğunu varsayacaktır. Her iki durumda da, neden bir kadın bir daha sizinle görüşür veya konuşmalı? Unutmayın, gelecekteki eşiniz olabilecek bir kadınla güzel olma maliyeti küçüktür, ancak korkunç olma maliyeti çok büyük olabilir.

2- Olumlu Olun. Arıza bulmak kolaydır. Dünya mükemmel bir yer değil. Rus kadınları problem çözücüleri değil sorun çözenlerle tanışmak istiyor. Sorunları bulmak çok kolaydır, ancak çözümler daha zordur. Eğer bir Rus kadını üzerinde iyi bir izlenim bırakmak istersen, ona sorun değil, bir çözüm getir.

3- Hoşnut ol. Örneğin, "Seninle aynı fikirde" ve "haklıyorsun" kelimeleri, onun eşı olmasını istediğin bir kadınla olağanüstü ve harika bir ilişki kurmanın en iyi yoludur. Unutmayın ki Rus kadınları onlarla her zaman tartışan biriyle fazla vakit geçiremeyecekler.

4- Hatalarınızı ve kusurlarınızı itiraf edin. Hiçbir vücut, hayatında tek bir gün bile olsa tamamen mükemmel olmamıştı ve kadınları sinirlendirmiş gibi yapan insanlardı. Eninde sonunda hatalarını bilmiyorlar. En kötü ihtimalle, düzeltme veya düzeltme konusunda isteksiz veya yapamıyorlar.

5- Sana teşekkür et demeye dikkat et. İlk randevunuzu bir kadınla bırakırken, "Benimle vakit ayırdığınız için teşekkür ederim" der. Bu, çok iyi bir ilk izlenim bırakır ve bir bayan üzerinde olumlu bir his bırakır.

6- Son olarak şunu unutma: Doğru Rus hayat arkadaşı bulmak istiyorsan, kendin için doğru koca adayı olmalısın.


İnternetten alıntılar:

- Rus eşimi tanışma sitesinde buldum ve sana Rus kadınlarla olan deneyimimi anlatabilirim. Bundan birkaç yıl önce Rusya'da çalıştım ve 4 yıldır yaşıyordum ve aslında Rus kadınlarına şaşkına döndüm. Şimdiye kadar gördüğüm en çekici ve güzel kadınlar değil, çok akıllı ve geleneksel. Baktıkları gibi gurur duyuyorlar, pek çok Avustralyalı kadının yaptığı gibi kesinlikle bir kız çocuğunu hiç makyaj yapmadan dışarı çıkıyor ve saçlarıyla terli boyalar giyiyor göremeyeceksiniz.

Avustralyalı kadınlar çok hüsrana uğramış, çok bağımsız olmuşlar ve kocalarını şapkada bırakacakları halde boşayacaklardır. Rus bayanlar aile odaklı, çok geleneksel ve ailelerine ve kocalarına çok iyi bakıyorlar. Karımın Avustralyalı kadınlarla ilgili görüşünü dinlemek ilginç, kadınların burada erkek gibi davrandıklarını ve ailenin "başı" olmak istediklerini söylüyor. Avustralyalı erkeklerin ve Rus kadınlarının mükemmel bir eşleşme yaptıklarına inanıyorum. Eşim ve ben 8 yıldır mutlu bir şekilde evlendik, her şey harika gidiyor.

- Bence, özgür tanışma sitelerinde Rus karısı bulma şansını, VK ve Facebook potansiyel tehlikelerle dolu ve son derece ince. Eğer bir Rus eş istiyorsanız, önce güvenilir ve iyi bir ajans bulun.

- Kısa süre önce Rusya'da 3 ay kaldım. Dolandırıcılar var ve iyi kadınlar var. Potansiyel scammer, lüks lokantalara çıkmak isteyecek ve onlarla çok fazla para harcamak konusunda sorun yaşamayacaktır. İyi kadın "Bir restoran mı? Hayır, pahalı, evime geliyorum ve sizin için pizza yapacağım ve sizi aileme de tanıtacağım" diyecek. Benim tecrübelerimden ötürü, dürüst bir kahve içmek için bir kadınla tanıştığınızda ve ona yemek yemelerini önerirseniz, hayır der, kahve yeter. Harika karımı bulana kadar birçok Rus bayanıyla rastladım. Dürüst olmak gerekirse tanıştığım bayanlardan birçoğu kesinlikle şaşırtıcı kadınlardı.

- Rus kadınları farklıdır ve benzersizdir, bu nedenle arayıp neye baktığını bilmelisin. Ben 52 yaşındayım ve 20 yaşındaki güzel kızlar onları sonsuza kadar seveceğini düşünürken yaşlarımı avlayan bu aptalları görüyorlar. Bu kadınlar çok akıllıdır ve iyi eğitilmişlerdir. 30 yaş küçük bir kıza puan vermek isterseniz, hesabına 40.000 ABD Doları vermeyi teklif edin, ona yeni bir araba ve bir sürü pahalı eşya satın alın ve bunu yapabilirsiniz. Ama yeşil kart aldığında kaybolur ve boşar diye hazır olun. Temel Rusça kelimeleri öğrenir, zihniyetlerini ve kültürünü öğrenir ve anlar. Sabırlı olun ve çok sakin olun. Pek çok yanlış anlama olacak. Ve ailenizi ziyaret etmek için yılda en az bir kere ülkesine dönmeyi planlıyorsunuz. Benim için her kuruşa değer ve yolculuk bitti. Amerikan kadınlarının ilgisini kaybettim ve biriyle çıkmayı reddettim. Bana göre bana sunacak hiçbir şeyleri yok.

- Karım Rus ve 3 çocuk kaya ilişkimiz var. Tanışma ajansında tanıştık. Dürüst olmak gerekirse, genel olarak daha iyi bir eş veya daha iyi bir hayat partneri istemedim. Toplantı yapmak ve onunla evlenmek, başıma gelen en şanslı şey demiştim.

 

(Metin bir çeviri programı tarafından tercüme edilmiştir. Çeviri hatalardan dolayı özür dileriz.)


________________________

 

Rus kadınları hakkında 30 gerçek Rus kadınları hakkında düşünceler
Anormal 9 şey Erkeklerin kaygı duyduğu konular
Türkiye'deki kadın Rus ordusu İlginç yorumlar
Merak edilen gelinler Rus özellikleri ve adetleri
Rusya ve Ruslar hakkında Yabancı ile evlenme koşulları
Ukraynalı kızlar hakkında bilgiler Başarı planları
Kadınlar nelerden hoşlanır Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır
Bayanı nasıl etkilersin İlk buluşma nasıl olmalı
Kızları baştan çıkarma yolları Kıza nasıl çıkma teklifi edilir?
Kadını etkileme Kadınla tanışmak
Bayanla konuşulacak konular Kızlarla tanışma yolları
Kadınlar ne ister Rus bayanları etkileme yöntemleri
Rus bayanları etkileme yolları Kızı kendine aşık etme
Rus kızları nasıl etkilersin? Bayanlar nasıl erkeklerden hoşlanır
Bayanlarla ne-nasıl konuşulur Yabancı kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır?
Kadınları etkilemenin yolları Kadınları aşik etmek isteyenlere

___________________________

İçerik copyright © ukrayna-rus-evlilik.net Bütün Hakları Saklıdır
 

shopify
traffic stats