Rus Ukrayna ve Türk evliliği konusundaki yanlış kavramalar
 

Başarısız bir Rus-Türk evliliğine giden yol olarak yanlış ve gerçekçi beklentiler: evli bir Rus kadınının uluslararası evlilik hakkındaki düşünceleri.

Rus-Türk evlilik forumlarında gezinirken, sıklıkla tek bir merak konusu buluyorum. Rus dil bölümünde, kızgın ve hayal kırıklığına uğramış Rus ve Ukraynalı kadınların evliliklerinde mutsuz olan ve tembel, aptal kaybeden kocalarını suçladığı çeşitli yayınlar daima vardır. Aynı zamanda, İngiliz dili bölümünde, Türk erkeklerinin, tatlı bir nişanlıdan başka bir cadı eşine gittikleri dolandırıcılar, altın kazıcılar, psikopanlar vb. Ile evlilik yaptıklarını söylemek nadir değildir. zaman.
 


 

Öncelikle, çok mutlu uluslararası evlilikler var. Bununla birlikte, o kadar da mutlu olanlar ve her iki taraf için de mutsuz olanlar var. Bence bu evliliklerin bazen neden işe yaramadığı konusunu ele almak önemlidir.

Gördüğümüz kadarıyla başarısız Ukraynalı / Rus-Türk evliliklerinin başlıca sebepleri gerçekçi olmayan beklentiler. Bir insanın doğasında mutlaka kendine güvenen ve kaygısız olabileceği mükemmel bir yer olduğunu ve yaşamının cennete çevrileceği mükemmel bir ortak (genellikle dünyanın öbür tarafında) olduğunu düşünmek insanın doğası gereğidir. . Bu gibi rüyalar, genellikle yalnızca insanların en değerli fakat gerçekçi olmayan umutlarından kazanç sağlayan evlilik ajansları tarafından büyük oranda istismar edilmektedir.

Duyduğum ve okuduğum bilgilere dayanarak, mutlu bir uluslararası birlik yolunda duran iki büyük yanlış anlaşılma varmış gibi görünüyor.

Yanılgı Sayısı Bir Numara, Rus kadın evliliği hakkında: (Rus kadınları farklıdır)

Birincisi - Türk erkekler tarafından Rus ve Ukraynalı kadınların gerçekten Türklerden farklı oldukları ve Rus kadınının Türk erkeklerinin Ruslardan gerçekten farklı oldukları inancı. Herkesin uluslararası ilişkide bulunması buna inanmak istiyor. Ancak insanlar gerçekten evlenirken ne olur? Birlikte yaşama başlarlar ve çoğunlukla karşılıklı hayal kırıklığına uğrayarak, hepsi aynı kusurları ve zayıf yönleri olan sıradan erkek ve kadınları keşfederler. Korkunç, tembel, entelektüel ve kültürel açıdan sınırlı, pasif ve sıkıcı Fransız, İtalyan, Japon, Amerikalı ve hatta Meksikalı kocalar hakkında kaç kere mesajlar aldım! Evleri her zaman dağınıktır, talepleri daima mantıksızdır, eski kişileri ve çocukları cehennemdedir, yaptıkları tek şey TV izlemektir ve eğlence konusundaki en iyi fikir futbol ya da beyzbol maçıdır. Ve tabii ki, o hassas ve gizemli Rus ruhunun anlayışına bile yaklaşamazlar.

Tüm bunlar, nişanlılar hakkında sonsuz heyecanla çılgınca başlayan kadınlar ve Rus ve Ukraynalı erkekler arasındaki farktan dolayı yazılmış. Sonuçta, sonuç çıkarlar - tüm erkekler korkunçtur. Her Türk-Rus evlilik forumunda Rus ve Ukraynalı kadınların benzersiz niteliklerine övgüde bulunan çok sayıda Türk erkeği mesajını görüyoruz. Bununla birlikte, zaten evli olan erkeklerden gelen bu mesajlardan hiçbirini görmüyorsunuz. Çoğu, farklılıkların sonuçta bu kadar büyük olmadığını ve zamanla daha da solup gittiklerini söyleyeceklerini düşünüyorum.

Bu durumda, kadınlar ve erkekler arasındaki doğadaki farklılıklar bugüne kadar kültürel farklılıklardan daha ağır basmaktadır. Bir evlilik çalışması yapma olanağı, işlevsel bir ortak olmaktan kaynaklanmaktadır. Rus, Avustralyalı, İtalyan, Amerikalılar gibi bu kalitede yoksun gibi görünüyor ya da Rusya'nın böylesine yüksek bir boşanma oranı olmayacak. Rus erkeklerine bağışlamak benim için mantıklı görünmüyor. Hem Rus hem kadın hem erkekler aynı ortamda, aynı anne-baba tarafından, aynı kültürde büyütülür. Toplumsal cinsiyet rolleri farklı değil, bazı Arap ülkelerinde olduğu gibi değil. Öyleyse nasıl olur da kadınların işlevsel olmaya ve erkeklerin yetişmeye başladığını iddia ediyor?

İkinci yanlış kanıtı: (yaşam standardı)

İnsanlar uluslararası uzun mesafe ilişkisine girdiklerinde bence bu; Sorun her zamanki tarihleme ile olduğundan daha fazladır. Günlük hayatınızı birlikte yaşamak için bir fırsatınız yok, hem erkek hem de kadın heyecanlı ve birbirlerini etkilemek ve olumsuz taraflarını gizlemek için çalışıyorlar. Hepsi çok egzotik görünüyor. Yaşam felsefesi, çıkarlar, fikirler ve insanlar arasındaki farklar gibi uyarı işaretleri olsa bile insanlar bu konuyu gözler kapanma eğilimindedir ve cennet romantizmiyle götürürler. Maalesef, çoğunlukla o kadar göğe cıkar ki gerçekle yüzleşmek o kadar zor ve hayal kırıklığı yaratır.

Uluslararası evlilik aslında bir rüya olabilir

Uluslararası evlilik gerçekten bir rüya olabilir. Bununla birlikte, böyle bir taahhüt hafifçe alınmamalıdır. Bence Ukraynalı veya Rus gelecekteki gelininizle iletişim kurarken, sizin kim olduğunuz çok önemli. Sonsuza kadar tutmak için emin olamazsanız onu bir şey ile etkilemeye çalışmayın. Örneğin, Bahamalar'da veya Türkiye'deki karşılaşmalarınızı bir tatille sınırlamayın. "Normal" hayatla yaşamak için vakit geçirmeyi deneyin.

 

(Metin bir çeviri programı tarafından tercüme edilmiştir. Çeviri hatalardan dolayı özür dileriz.)


________________________

 

Rus kadınları hakkında 30 gerçek Rus kadınları hakkında düşünceler
Anormal 9 şey Erkeklerin kaygı duyduğu konular
Türkiye'deki kadın Rus ordusu İlginç yorumlar
Merak edilen gelinler Rus özellikleri ve adetleri
Rusya ve Ruslar hakkında Yabancı ile evlenme koşulları
Dolancılardan korunmak Başarı planları
Kadınlar nelerden hoşlanır Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır
Bayanı nasıl etkilersin İlk buluşma nasıl olmalı
Kızları baştan çıkarma yolları Kıza nasıl çıkma teklifi edilir?
Kadını etkileme Kadınla tanışmak
Bayanla konuşulacak konular Kızlarla tanışma yolları
Kadınlar ne ister Rus bayanları etkileme yöntemleri
Rus bayanları etkileme yolları Kızı kendine aşık etme
Rus kızları nasıl etkilersin? Bayanlar nasıl erkeklerden hoşlanır
Bayanlarla ne-nasıl konuşulur Yabancı kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır?
Kadınları etkilemenin yolları Kadınları aşik etmek isteyenlere

___________________________

İçerik copyright © ukrayna-rus-evlilik.net Bütün Hakları Saklıdır
 

shopify
traffic stats