Rus ve Ukraynalı bayanların arasındaki fark
 

Rus ve Ukraynalı bayannların zihniyet, karakter ve tutumu hakkında hayata karşı çok benzer bir öneri var. Rus ve Ukraynalı kadınlar arasında bazı farklılıklar olsa da, ancak bunlar küçüktür. Peki bu farklılıklar neler?
 


 

- Rus bayanlarının aksine, Ukrayna bayanları erkeklerle olan ilişkilerinde daha ayrımcı ve talepkar. Rus kızı, çocukluğundan beri itaatkâr ve mütevazı olmak için yetiştirilirse, Ukraynalı kadın biraz daha kaprisli. Kendilerini erkeklerle ilişkilerinde istifaya sokmazlar; Her zaman eşit seviyede olmak isterler. Bununla birlikte, feminizm lehine böyle bir önyargı onlara zarar vermez, çekiciliğe ve kadın yapısına katkıda bulunur.

- Ukraynalı bayanlar daha nazik ve şehvetlidirler. Duyguların ifadelerinde kararsız değillerdir. Herhangi bir Ukraynalı kadın aydınlıktır ve kişiliğiyle kalabalık arasında öne çıkmaktadır.

- Ukraynalı kadınlar daha incedir ve ufacıktır. Rus kadınlarının daha kalın izleri ve dudakları var. Rus kadınların görünüşü daha çeşitlidir, ancak biz Ukrayna'da bir miktar homojenlik olduğuna inanıyoruz.

- Ev işleri sanatı ile ilgili olarak, Ukraynalı bayanar Rus kadınlarına engel teşkil edebilir. Genellikle bol yaşar; Onlar-si olmak a lezzet yemekleri buzdolabında bir blokaj sırasında oturup yeterli olacaktır. Ve Ukrayna borscht, köfte ve her zaman masada olacak yüzlerce diğer eşit lezzetli yemekler yiyebilirsiniz.

- Ukraynalı bayanlar, ilk toplantıda kişiliklerini daha fazla kısıtlamışlar, ancak açıldıklarında Rus kadınlarına benziyorlar. Ukraynalı kadınlar, yalnızca seks turisti veya sadık bir eş arayan tek bir adam olup olmadığınızı görmek için geçmişinize girerler.

- Çekicilik ve cinsellik. Burada birçok insan Rus kadınlarının en iyisi olduğunu iddia etmeye çalışacaklarını düşünüyoruz. Ukrayna ve Rusya'da yaşayan erkekler açıklamalarımızı açıkça doğruluyor. Geriye kalan yüzyıllarca, bugünkü Ukrayna topraklarında tamamen farklı insanlar ve uluslar tarafından yaşanmış olması nedeniyle, kadın gen havuzunun güzelliğini ve çeşitliliğini bildirebiliriz. Ve genotiplerin ve kanın karıştırılması hem Rusya'da hem de Ukrayna'da doğal güzelliğine parlak renkler kattı.

- Ukraynalı bayanların büyük çoğunluğu Ukraynaca ve Rusça olmak üzere iki dilde konuşabilir. Rus bayanarın çoğunluğu yalnızca bir dil, Rusça konuşuyor. Bununla birlikte, Ukraynalıların ve Rusların iki benzer dile sahip tek bir ulus olduğunu unutmayın. (Bu arada Ukraynalıların% 70'i yerli Rusça konuşanlardır).

- Rus bayanarı yaklaşımınıza daha iyi tepki veriyor ve sayılarını daha kısa bir konuşmadan verme olasılığınız daha yüksek, ancak yatmak daha kolay değil.


İnternetten alıntılar:

- Karımla Saint Petersburg'da tanıştım ve onun Rus olduğunu varsaydı. Kharkiv'den Ukrayna'yı buldu. Kadınlar kadınlar, asla anlayamayacaklar, ancak onları sevmelisin. Onları seversen, nereden geldikleri önemli değil - Mars, Jüpiter, Satürn, hangisi gezegen :)

- Hem Ukraynalı hem de Rus kadınlarının çok ileri ve doğrudan olduklarını fark ettim, fakat bu, Rusya dili kültürü ve tonu nedeniyle anladığım kadarıyla. Dil, İngilizce'den çok daha doğrudan ve eğer farkında değilseniz, diğerinin çok diplomatik olmadığını düşünürsünüz. Ruslar ve Ukraynalılar gerçeği, istediklerini veya beğenmediklerini söyleyecek. Çok fazla diplomasi yok. Bu çok basit bir dildir.

- Onlar neredeyse aynı fakat Rusya'nın parçalarını kadınların daha yakınlaşabileceği yerden farklı buldu. Bana göre Ukrayna ve Rus kadınları genel olarak aynıdır.

- Ukrayna bayanlarının henüz söyleyecekleri tecrübe seviyem yok. Ancak şu ana kadar, Rus ve Ukraynalı kadınlar arasında davranış benzerlikleri çok fazla olsa da, yukarıdaki genellemeyle aynı fikirdeyim. Ayrıca ekleyeceğim Ukraynalı kadınlar batı şeylerine daha açıktır.

- Karımı yanlışlıkla Roma, İtalya'da gördüm ve daha sonra Moskova'dan geldiğini keşfetti. E-postaları birkaç ay takas ettik. Onu Moskova'da ziyaret ettim, aşık oldum ve evlendi.

 

(Metin bir çeviri programı tarafından tercüme edilmiştir. Çeviri hatalardan dolayı özür dileriz.)


________________________

 

Rus kadınları hakkında 30 gerçek Rus kadınları hakkında düşünceler
Anormal 9 şey Erkeklerin kaygı duyduğu konular
Türkiye'deki kadın Rus ordusu İlginç yorumlar
Merak edilen gelinler Rus özellikleri ve adetleri
Rusya ve Ruslar hakkında Yabancı ile evlenme koşulları
Nasil etkileyebilirsiniz Başarı planları
Kadınlar nelerden hoşlanır Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır
Bayanı nasıl etkilersin İlk buluşma nasıl olmalı
Kızları baştan çıkarma yolları Kıza nasıl çıkma teklifi edilir?
Kadını etkileme Kadınla tanışmak
Bayanla konuşulacak konular Kızlarla tanışma yolları
Kadınlar ne ister Rus bayanları etkileme yöntemleri
Rus bayanları etkileme yolları Kızı kendine aşık etme
Rus kızları nasıl etkilersin? Bayanlar nasıl erkeklerden hoşlanır
Bayanlarla ne-nasıl konuşulur Yabancı kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır?
Kadınları etkilemenin yolları Kadınları aşik etmek isteyenlere

___________________________

İçerik copyright © ukrayna-rus-evlilik.net Bütün Hakları Saklıdır
 

shopify
traffic stats