Temel Tanışma İpuçları - Rus kızları
 

Şansınızı Rus kızlarıyla şans tanımaya karar verdiyseniz, tebrikler, çaba göstermeye değer. Aynı şekilde, bu kızların nereden geldiğini anlamanız size yardımcı olabilir. Bunlar biraz farklıdır (aşağıda ve nasıl olduğunu açıklayacağız) ve farkında olmak ya da bu farkları daha iyi anlamak, çok fazla yanlış anlama yapmamakta. Çok güzel Rus kızları var: - Git git seninkini .....
 


 

Rus kızları farklıdır ve bu farklılıkları bilmek başarı şansınızı önemli ölçüde artırabilir. Neden bunlar farklıdır ve farklılıklar nelerdir? Rusya nispeten yakın zamana kadar dünyanın geri kalanına kapandığından, bu kızlar yabancı etkilerden yoksun sistemler içinde büyüdüler ve geliştiler; bu da çok göze çarpıyor ve birçok açıdan cazip.

İşte bazı önemli farklar.

- Olası en iyi eğitimi aramak, bir Rus kızının birinci önceliği olmasıdır. Mevcut eğitim sistemleri dünya standartlarına göre çok iyi.

- Genel ahlak ve aile değerlerinin Rusya'da diğer ülkelerden daha yüksek olduğunu söylemek doğrudur. Rusya'da kızlar için eşitlik gelişimi, farklı bir yol izlemiş gibi görünüyor ve bu kızlardan birçoğu gururla kadınsıdır. Onların feminizmi, şehvet ve güzelliğini vurgulamak için soyunma, tımar etme ve sunma konusunda herhangi bir engelleme yoktur.

- Üniversitelerinden mezun olduktan sonra ya da çoğu zaman bu dönemde evlilik düşüncesi ve bir aile kurmaya başlar.

- Bir Rus kızı yeni hayatında, yeni kültürünü ve yaşam biçimini kurduktan sonra kendini yeni bir hayatına, yeni ailesine her yönden katkıda bulunmak isteyecektir. Hayır, birçoklarının aslında bir şekilde aile içindeki katkılarını ve istihbaratlarını kullanmayı tercih edeceğini göreceksiniz.

- Aslında bu kızlar zengin değildir, fakat eşit derecede doğaları gereği cömerttirler. Kuşkusuz, kazanmak için çok çaba ve zaman gerektiren şeyleri paylaşma isteği çok cazip. Elde edilen çoğu maddi eşyanın gündeminin önemli bir parçası olmadığını söylemek doğru değil. Yine bu genel olarak doğru değildir. Her ne kadar eşit olsalar da, maddi olarak güvenli bir koca arayacaklardır. Doyum, merhamet ve cömertlik (kalpten), sorumlu ve ciddi bir tutum, mizah duygusu ve yaşam tutkusu gibi değerlerin önceliğini şöyle sıralayabilirsiniz:

Peki bu bilgi, Rus karını bulmada nasıl yardımcı olabilir?

1. Fikir alışverişinde bulunun, akıllarına kulak verin, Rus kızların bakış açısının çok farklı, geçerli ve canlandırıcı ilginç olmasını şaşırtacaktır. Güvene ve güven geliştikçe, ona umutlarını ve hayallerini söylemelerini, değerlerini keşfetmelerini ve onun için gerçekten önemli olduğuna inandıkları şeyleri teşvik etmesini sağlayın.

2. Onu güzelliği için tebrik eder, ancak yalnızca bu konuyu aşırı derecede konuşmayın. Rus kızları, güzeldir ve genel olarak, sadece güzellikleri veya vücutları için değil, oldukları ve oldukları için onu sevecek bir koca aramaktalar.

3. Ülkenizdeki kariyerine devam etmesinden veya yeni bir iş bulmada istihbaratını kullanmanın yeni bir yolunu bulmasından dolayı mutlu olur musunuz? Gelecek hayatını nasıl isteyeceğini kendisinden öğrenin ve bu hedeflere ulaşmada birlikte çalışın.

4. Hassas olun, eğer büyük bir ev, araba ya da geliriniz varsa, onu doğal olarak keşfetmesine izin verin. Bu kızların çoğunluğu için, açık, sevecen, nazik ve cömert bir kalp, maddi durumunuzdan daha önemlidir. Bu bayanlar zengin değilken, daha derin, çok takdire şayan ve cazip niteliklere sahip olduklarını unutmayın.

Çok güzel ve akıllı Rus kızları gerçekten sevgi ve ciddi bir ilişki arıyor ve bazı şans, sabır ve saygı ile mükemmel eşini bulabilirsin.
 

İnternetten alıntılar:

- Rus kızların çoğunluğu bu kadar Rusya'yı terk etmek istemiyor. Batı'da pek az insan, Rus kızlarının yabancılarla tanışmanın tek sebebinin Rusya'dan ayrılması olduğuna inanıyor. Ama aslında, işlerin böyle olması böyle değil. Bu, medya tarafından yaratılan bir efsane olabilir.

 

(Metin bir çeviri programı tarafından tercüme edilmiştir. Çeviri hatalardan dolayı özür dileriz.)


________________________

 

Rus kadınları hakkında 30 gerçek Rus kadınları hakkında düşünceler
Anormal 9 şey Erkeklerin kaygı duyduğu konular
Türkiye'deki kadın Rus ordusu İlginç yorumlar
Merak edilen gelinler Rus özellikleri ve adetleri
Rusya ve Ruslar hakkında Yabancı ile evlenme koşulları
Rus kadınlarının gizemi Başarı planları
Kadınlar nelerden hoşlanır Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır
Bayanı nasıl etkilersin İlk buluşma nasıl olmalı
Kızları baştan çıkarma yolları Kıza nasıl çıkma teklifi edilir?
Kadını etkileme Kadınla tanışmak
Bayanla konuşulacak konular Kızlarla tanışma yolları
Kadınlar ne ister Rus bayanları etkileme yöntemleri
Rus bayanları etkileme yolları Kızı kendine aşık etme
Rus kızları nasıl etkilersin? Bayanlar nasıl erkeklerden hoşlanır
Bayanlarla ne-nasıl konuşulur Yabancı kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır?
Kadınları etkilemenin yolları İtalyan kadınlar

___________________________

İçerik copyright © ukrayna-rus-evlilik.net Bütün Hakları Saklıdır
 

shopify
traffic stats