Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır
 

1-Kıskançlıktan Uzak Durun

Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusuna verilebilecek önemli cevaplar arasındadır kıskançlık konusu. Buna kesinlikle dikkat etmeliyiz. Onu kısıtlamamalıyız, istediğini yapabilmeli. Ufak tefek kurallarınız tabii ki olacak, ama ona bir köle gibi davranma hakkına sahip değiliz. Küçük kıskançlıklar kızın gözünde çok tatlı durabilir. Örneğin erkeklerin çok olduğu bir yerde, onu kolundan tutup veya sarılıp, "Gel bakıyım buraya" demeniz , kızı çok mutlu edebilir. Kıskançlığı abartmayın.
 

Kızlar
 

2- Kötü Çocukların Sakinleştirici Bir Duygusallık Algıları Vardır

Kızlar nazik ve utangaç bir şekilde dolaşmaya alışıktırlar, en azından iyi erkeklerin yanındayken. Eğer yanlış bir şey söyler ya da yaparlarsa, iyi erkek mutsuz olur, ya da sinirlenir, ya da kıskanır, ya da korunmaya geçme gereği duyar.

Ancak kötü erkekler “kızlar salak ve tatlıdır” diye düşünerek gayet rahat davranmaya başlarlar. Bu tarz küçümseme gibi görünen davranışları kızlar aslında çok hoş bulur ve erkeğe gerçekten aşık olurlar. Ve bu da özgür olmalarını ve korkmadan ya da karşısındakini kıracağını düşünmeden istediklerini söyleyebilmelerini sağlar.

3- Kötü Çocukların Farklı Ve Alışılmadık Tarzları Var

Kızlar kötü çocuklardan hoşlanır bu bir gerçek, ama nedenini çok az erkek bilir. Olay şu ki, erkeklerin büyük bir çoğunluğu iyi ve mütevazidir ancak arkadaş canlısı bu erkekler kızların arzuladığı ve bağımlısı olduğu duyguları tetikleyemezler. Yani burada anlatmaya çalıştığımız, bir kız bu tarz erkekleri kolay bir şekilde tanıyabilir ve onlardan neler beklenebileceğini kolayca bilebilirler. Ve erkek heyecan verici olmadığı sürece de neyle karşılaşacaklarından emindirler. Oldukça sakin, normal ve sıradan.

Bunun yanında, kötü çocuklar farklıdır ve kızlar bu tarz erkeklerle sık sık karşılaşmazlar. Altın kalpli alçaklar olabilirler ya da acımasız hazcı tipler ya da soğuk kalpli, insanı kullanan kişiler olabilir. Kız bunu bilemez, işte bu da heyecanın bir parçasıdır. Aslında iyi özelliklerimizi koruyarak kızlar konusunda kötü çocuklardan bile başarılı olabiliriz.

4- Kızlar Hayatın Merkezi Değildir

Kızları kesinlikle hayatınızın merkezine koymayın. Merkezde "siz" varsınız. Hayat bizim hayatımız. Kız bizim arkamızda durmalı, başarımıza başarı katabilmeli. Mutlu etmeli bizi. Tabii ki aynı şekilde biz de bunları ona vermeliyiz. Ama ne olursa olsun, merkezde olmamalı. "Herşeyiniz" olmamalı.
 


 

5- Yeniliklere Açık Olun

Kızlar maceraperest ve yeniliklere açık erkeklerden hoşlanırlar. Kız arkadaşınızla birlikte yeni yerler keşfedin. Sadece dışarı çıkın ve bilmediğiniz bir sokakta, bilmediğiniz ama dışarıdan kaliteli görünen bir kafeye dalın. Yeni aktivitelere başlayın birlikte, mesela yaz geldi. Plaj da uzanmak güzel bir şey ama yamaç paraşütü, jet ski gibi yeni şeyler deneyin birlikte. Bu şekilde bu heyecanı sizinle bağdaştıracaktır.

6- Çevrenizdeki Diğer Kızlar

Daha önce de belirttiğim gibi, çevrenizdeki kızlardan , onun için vazgeçmeyin. Size tamamen sahip olduğunu anladığı sırada, çekiciliğiniz yavaş yavaş kaybolmaya başlar ve terk edilirsiniz. Dediğim gibi ondan ve aranızdaki bağ ve çekicilikten %100 emin olmalısınız, ona duygularınızı açmadan, ona bağlanmadan önce. Çevrenizde her zaman kızlar olsun, kaybetme korkusunu yaşamaktan da kurtarır bu sizi.

Bir de terk edilme konusunda şunu söylemek istiyoruz. İlişki kötüye gideceğini hissettiğiniz anda ya da başka bir değişle, terk edileceğinizi düşündüğünüz anda , "ilk" siz bitirin ilişkiyi. Kız bitirirse geri dönme ihtimali kalmaz. Aslında çevrenizde kızlar olursa zaten tekrar dönmeye ihtiyacınız olmaz. Fakat seviyorsanız, ilk siz terk edin. Daha sonra tekrar ilişkiye devam etme şansınız olabilir.

7- Kötü Çocuklar Dürüsttür Ve Kendine Güvenir

Kızların normal erkeklerin etrafında aşırı nazik davranışlarda bulunmaları gibi normal erkekler de kızların etrafında nazik bir şekilde dolaşma gereği duyar. Yanlış şeyi söyleyip kızı sinirlendirmek istemezler ve cinselliğe ya da direkt olarak kıza çok ilgili olduklarını belli ederek zararsız, iyi erkek durumlarını riske atmayı istemezler. Kötü çocuklar bunların hiçbirini umursamazlar. İşte kızlar bu tür rahat ve umursamaz erkeklerden çok hoşlanır.

Kızlar kendilerine sinirlendiğinde gülerler – bu durum kötü çocuklar için hem saçma hem de tatlıdır – ve cinsel anlamda onlara karşı bir şey hissettiklerini kızların bilmesini isterler. Bunun sayesinde kızlarla olan ilişkilerinde oldukça açık, dürüst, ve özgüvene sahip görünürler. Kızlar da bunu hissederler ve severler.

İyi özelliklerimi koruyup kötü çocukların kızlar konusunda elde ettikleri başarının çok daha fazlasını elde edebildiğim bir formül keşfettim.


________________________

 

___________________________

İçerik copyright © ukrayna-rus-evlilik.net Bütün Hakları Saklıdır
 

shopify
traffic stats