Rus ve Ukraynalı bayanları etkileme yöntemleri
 

1- Dürüst olun: Rus bayanları her zaman dürüstlükten yanadır ve kendilerine yalan söylenmesini istemezler. Tek istedikleri, karşılarında güvenebilecekleri bir erkektir. Rus kadınları, çevrelerine birlikte olduğu erkeğin dürüstlüğünü anlatmaktan büyük bir haz duyar.
 

Rus ve Ukraynalı bayanlar
 

2- Nezaket kurallarına özen gösterin: Her kadında olduğu gibi Ukraynalı ve Rus kızları için de bir erkeğin nezaketi önemli bir ayrıntıdır. Bu yüzden zaman zaman ona küçük ve kibar jestler yapabilirsiniz. Örneğin; arabaya binerken kapısını açmanız ya da bir mekana girdiğinizde sandalyesi çekmeniz onun fazlasıyla hoşuna gidecektir.

İçki içme konusunda her zaman bir adım önde olan bir Rus veya Ukraynalı kadını ile içki masasına oturduysanız eğer bardağınızı kesinlikle onun bardağı ile tokuşturmamanız gerekir. Bu hareket onlar tarafından hoş karşılanmaz.

3- Onlara karşı her zaman saygılı olun: Rus bayanları etkileme yolları içerisinde oldukça önemli bir ayrıntıda onlara duyacağınız saygıdır. Rus kızlar her zaman güçlü bir karaktere sahiptir ve bir erkeğin yapabileceği her işi yapabilir. Bu sebeple sağlam bir özgüvene sahip olan Rus bayanlarının karakterlerine her zaman saygılı olmanız gerekmektedir.
 

Rus ve Ukraynalı kadınlar
 

4- Dış görünüşünüze özen gösterin: Rus kadınları için dış görünüş oldukça önemlidir. Onları etkileyebilmek için yapacağınız ilk şey her zaman bakımlı ve şık olmaya dikkat etmektir. Kılık ve kıyafetinizin düzgün olmasının yanı sıra fit bir vücuda sahip olmanız da Rus bayanları için önemli bir ayrıntıdır.

5- Romantik olun: Romantik davranışlar her kızın ilgisini çeker muhakkak. Buna Rus ve Ukraynalı bayanları da dâhil. Zaman zaman yapacağınız küçük jestler ve romantik davranışlar ile onun ilgisini çekmeyi başarabilirsiniz. Mesela gün başlarken ya da biterken onu düşündüğünüzü gösteren romantik mesajlar gönderebilirsiniz.

6- Ona hediye alın: Hediye tüm kadınları mutlu eder muhakkak ancak Rus kızları aldıkları hediye karşısında çok daha fazla mutlu olur. Ona alacağınız çok küçük bir hediye ile bile mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.
 

Rus ve Ukraynalı kızlar
 

7- Sorumluluk duygusuna sahip olun: Rus ve Ukraynalı kadınları bir erkeğin sorumluluk duygusuna sahip olmasına büyük önem verir. Üzerine düşen görevi yerine getiren erkek onun gözünde her zaman daha karizmatiktir.

8- Sahiplenici davranışlar sergileyin: Rus kadınları bir erkek tarafından sahiplenmeyi ve korunmayı isterler. Bu yüzden ona değer verdiğinizi ve ne kadar güzel olduğunu ona hissettirmelisiniz. Çok abartmadan kıskançlıklar yapın. Böylece onun kalbini çalmayı başarabilirsiniz. Rus bayanları sadıktır ve sevdikleri adam için tüm fedakârlığı hiç düşünmeden yaparlar. Ancak karşılığında sizden de aynı şeyi beklerler.

9- Ona bağlı kalın: Sevgi ve saygı bir ilişkideki en önemli etkendir. Bir Ukraynalı veya Rus kızını ile birlikte olmak istiyorsanız eğer, onu sahiplenin ve kırmaktan kaçının. Ona gerektiği saygıyı ve sevgiyi gösterirseniz eğer o da sizi mutlu edecektir. Siz de ömrünüzü bir Rus bayanı ile geçirmek istiyorsanız eğer bu yazımda anlattığımız Rus bayanları etkileme yolları ile onların gönüllerine girme şansını yakalayabilirsiniz.


________________________

 

___________________________

İçerik copyright © ukrayna-rus-evlilik.net Bütün Hakları Saklıdır
 

shopify
traffic stats