Bilgiler ve Öneriler
 

Bu bölümde sitemizi ziyaret edenlere ve üyelerimize çok önemli bazı bilgiler ve öneriler sunmaktayız.
 

1. Aday bayanların kendi ülkelerinin dışından eş arama nedenleri site ziyaretçilerin en çok merak ettikleri ve sorduğu sorudur.

Bir çok nedenden bir kaç tanesini sıralamaktayız:

  • Evlilik yaşına ermiş ve eş olma vasıflarına sahip olan erkeklerin sayısının çok az olmakla birlikte kendi ülkelerindeki erkeklerin, işsizlik, alkol ve uyuşturucunun batağına düşmüş olmaları bu sayıyı daha da aza indirmektedir.

  • Nüfus olarak da bu ülkelerde kadın sayısı erkek sayısını geçmektedir, ve istatistiklere göre bu sayı farkı yanlız Rusyada 10 milyona ulaşmaktadır.

  • Kötüleşen ekonomik durumun yarattığı gelecek kaygısı bu bayanların kendi ülkeleri dışından bir eş bulup daha güzel bir gelecek temin etmek amacı ile bu yola baş vurmaktalar.

  • Bu ülkelerin çoğunda erkeklerin ortak bir yanı da evlilik ve çocuk sorumluluğu üstlenmek istememeleridir, bu da bayanlar oradaki erkeklerle yapacakları evlilikler ile ilgili bir güvensizlik yaratmaktadır.

2. Hayatta tek hedefi iyi kariyer ve ekonomik özgürlük olan batılı ve Avrupalı kadınların aksine evlilik müessesesini doğru şekilde yürütebilecek, sadık bir erkekle evlenip mutlu bir yuva kurmak Ukraynalı ve Rus bayanların en büyük hayalidir.

3. Bayanlarla yazıştığınızda sözleriniz, ülkenizi, inanclarınızı ve düşüncelerinizi yansıttığından dolayı, yazışmalar sırasında seviyeli ifadeler kullanmanız gerektiği konusu da dikkat etmeniz gereken konular arasındadır.

4. Seçeceğiniz her hangi bir bayan için göndereceğiniz ilk mailinizi kısa tutunuz, bildirmeniz gereken hususlar şunlardır: Adınız, ülkeniz, yaşınız, işiniz, kendiniz le ilgili bazi sözler ve bayanın size geri cevap yaza bilmesi için mail adresiniz. Ayrıca resminizi de eklemeyi unutmayınız.

5. Bayanlar için ilk izlenimin çok önemli olduğundan dolayı göndermek için seçeceğiniz resim kaliteli ve net bir resim olması konusunu önemle hatırlatmaktayız. Uygun bir resminiz olmaması halinde size önerimiz bir fotoğraf stüdyosuna gidip, bir kaç tane güzel resim çektirmek olacaktır.

6. Herhangi bir bayanı seçip ilişkinizi ilerletmeden önce ilk dönem için size önerimiz mümkün olduğu kadar çok sayıda bayanla yazışmak olacaktır. Ancak bu şekilde size en uygun olan bayanı bulma imkanınız olacaktır.

7. Rus bir bayanla evlenmeye karar verdiğiniz taktirde, size önerimiz, Rusyanın siyasi, sosyal ve toplumsal durumu ile ilgili okuyarak belki de araştırarak bazı bilgiler hatta Rusça bazı kelimeler ve cümleler oğrenmek olacaktır, bunun yararlarını ilk dönemlerde olduğu kadar ileriki dönemlerde de göreceksiniz.

8. Yazışma dönemi belirli bir süre ile kısıtlanmalı (6 ayı geçirmemenizi öneriyoruz), ondan sonra seçtiğiniz bayanı görüp, ailesini tanıyıp ve gelecekle ilgili planlar ve hazırlıklar yapmak için o bayanın ülkesine gitmeniz gerekecektir.

9. Kendinize uygun olan bayanı seçerken dikkat etmeniz gereken hususlardan bir diğeri ise yaş farkının makul sınırlar içerisinde olmasıdır. 30 yaş farkla gerçekleşen evliliklerimiz olmasına rağmen size önerimiz bu farkın 20 seneyi geçmemesidir.

10. Bayanın ciddiyetinizden ve onunla olan ilişkinizi ilerletmek istemenizden emin olması için mailerinizde ilgi ve dikkat çeken konulara değinmeyi ve bayanın genel ve özel durumu ile ilgili sorular sormayı unutmamanızı hatırlatıyoruz.

11. Ajansımızda bulunan bayanların büyük bir kısmı İngilizce biliyorlar, ancak bu onların ana dili olmadığından dolayı yazışma sırasında zor cümleler ve ifadeler kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Bellirtmek istediğimiz bir diğer husus tercüme programların yarattığı olumsuz sonuçlar nedeni ile bu tür programları kullanmanızı önermemekteyiz.

12. Rus ve Ukraynalı Kızlarla ciddi bir beraberlik planlamak için buna hazır olmalısınız.En az bir kaç defa Ukrayna veya Rusya ya gitmek O'nu bulduğunuz zaman buraya getirtmek ve burada yaşatmak için maddi olarak hazır olmalısınız. Ayrıca farklı kültürden biri ile bir hayat paylaşmak ve aile kurmak için de manevi olarak hazır olmalısınız.

13. Çicek Ukrayna ve Rusya kadınlarında tarifi imkansız etkiler yaratıyor. Sizde yeri geldiğinde bunu deneyin ... 1000 dolarlık bir hediyeden bile çok işe yarıyor.

14. Hayatınızın en önemli kararlarından biri olan evlilik konusunda sabırlı olmanızı ve acele etmemenizi tavsiye ederiz, çünkü yazışma uzun süreç gerekmektedir ve bu süre içerisinde yazışa bildiğiniz kadar çok sayıda bayanla yazışmalısınız, sitemiz de size yüzlerce aday tanıma fırsatı sunmaktadır ve ajansımıza her hafta onlarca yeni bayan katılmaktadır.


_______________________

 


___________________________

İçerik copyright © ukrayna-rus-evlilik.net Bütün Hakları Saklıdır
 

shopify
traffic stats