Rus kızlar nasıldır


Rus bayanlar genel aile kültür yapısı olarak, çocukluktan bu yana kendilerinin baş etmesi onları, güçlü kişilikli, kendilerine güvenli ve erkek gibi kadın imajını katmıştır. Her kızın en fazla 18 yaşından sonra kendi özgürlüğü ve hayatı verildiği ülkede, bayanlar hayatın sıkıntıları ve zorlukları ile daha erken yaşta karşı karşıya kalıyorlar. Bunun en iyi örneklerini, Rusyada çalışan oranının %65 ölçüde bayanlardan oluşmasından anlayabiliriz.
 

Rus kızlar nasıldır
 

Tramvay ve otobüs şoförü kadınlardan, fabrikalarda ağır işlere kadar çalışan bayanları görmeniz mümkün. Kazançlarının büyük bir bölümünü elbise ve kozmetik ayıran bu bayanlar günde 9 saat çalışıp geri kalan zamanı eğlenceye ve uyku ayırırlar.

Genel anlamda çok erken yaşlarda çocuk sahibi olmak da Rus kızların ortak özelliklerindedir. 17-18 yaşında anne olan birçok kız görmeniz mümkün. Evlilik dışı çocuğun çok doğal karşılandığı Rusyada, maalesef %15 civarında babasını hiç tanımamış ya da görmemiş insanlar mevcut. Rusyada doğum kontrol yöntemlerinin fazla kullanılmaması ve özellikle bayanlarin ilk hamileliklerinde kesinlikle kürtaj ile çocuk aldırma yöntemini seçmemeleri buna neden oluyor. Kendi dini inançlarında kürtajın ayıp ve günah olması nedeniyle, aileler de kızlarının kürtaj yapmalarına kesinlikle karşı çıkarlar.

Genelde Rus kadınların sigara içme payı düşüktür. Sigaran içen bir bayan hoş karşılanmadığı gibi psikolojik sorunları olduğu düşünülür. İçki kültürü ise aileden gelen bir şekilde Rusyada yaygındır. Onun için herhangi bir Rus bayan ile alkol yarışına girmeniz mümkün olmayabilir.


_______________________

 

___________________________

İçerik copyright © ukrayna-rus-evlilik.net Bütün Hakları Saklıdır

 

shopify
traffic stats