Erkeklerin kaygı duyduğu konular
 

Rus ve Ukraynalı bayanlar ile evlilik ciddi bir iştir ciddi bir çaba ve emek ister hem evleneceğiniz bayanı bulurken hem de bulduktan sonra bu çabayı emeği ve anlayışı göze alamazsınız.

- Birçok Turk erkeği Slav ülkeler ve Türkiye arasındaki kültür farklığından korkmaktadır. Ama uluslararası evliliklerin ne kadar renkli ve eğlenceli olacağını bir düşünün! Ayrıca çocuklarınız 2 kültürü yaşamanın verdiği ruhsal ve karakteristik zenginlikle büyüyecek.

- Birçok Türk erkeği dil farklılığından korkmaktadır. Ama birçok Rus ve Ukranyalı kadınlar birkaç dili konuşabilmektedir. Ayrıca aşk, hem kadın hem de erkek için yeni bir dil öğrenmek için yeni bir dil öğrenmede en büyük hızlandırıcı etkindir.

- Birçok Türk erkeği Rus yada Ukranyalı gelinin ikamet işlemlerinde oluşabilecek sorunlardan korkmaktadır. Fakat şu anda bu işlemlerden geçmiş mutlu aşık çiftleri bir düşünün. Eğer aşıksanız hiç bir dokümentasyon problemi sizi durduramaz.

2012’de evlilik için verilen ikamet tezkere sayısı:

Rusya 1414 bayan
Ukrayna 590 bayan
Belarus 164 bayan

- Birçok erkek Ukranya, Rusya veya Belarus bir kadınla tanışmak için gitmenin çok zahmetli ve pahalı olduğunu düşünmektedir. Ama bu konuya bu açıdan bakmak yanlıştır. Bunu gelecekteki mutluluğunuz için yaptığınız ufak bir yatırım olarak düşünün.

- Türk erkeği Rus bir bayanla evlenip, gayet de mutlu olabilir. Yalnız iletişim sıkıntısı ve çocuk sahibi olunduğunda onu nasıl yetiştireceğiniz konularını çok iyi düşünmek lazım. Farklı dil, din ve kültür genellikle yabancı ile evlenenler için ileride sıkıntı oluşturuyor. Aslında Rus bayanları bir çok Avrupalı veya Amerikalı kadına göre çok daha fazla alçakgönüllü ve kocasına sahip çıkmayı bildiği için evlilik açısından bir çok farklı ülkenin erkekleri tarafından da tercih ediliyor. Yani olay fiziksel güzellikten çok daha ileri bir boyutta. Örneğin, bir Amerikalı bayanla evlilik genelde bir Rus bayanla evliliğe göre çok daha sıkıntılı olabilir. Amerikalı kadınlar özgürlüklerine çok düşkün ve bir çok konuda erkeğe kafa tuttuğu için Türk erkekleri için pek de ideal adaylar olmuyorlar.

_________________________


 

_______________________

 

___________________________

İçerik copyright © ukrayna-rus-evlilik.net Bütün Hakları Saklıdır

 

shopify
traffic stats