8 ülke vatandaşının Rus kadınları hakkında düşündükleri

 

John Fridericks, ABD: “Rus bayanlarla tanışma benim üzerimde çok büyük bir etki bıraktı. Onlar insanların belki de en tatlı ve iyiliksever varlıklarından birisi. İç güzellikleri resmen dışarıya vuruyor”

Sami Akiki, Lübnan: “Gerçek hayatta bir Rus bayanıyla karşılaşmadım, ancak internet üzerinden 2 tane Rus bayanla görüşüyorum. Ben Tolstoy ve Dostoyevski’nin anlattığı kadarıyla Rus bayanlarını tanıyorum. Onlar erkeklerin hayatlarını en çok etkileyen varlıklardan bir tanesi. Erkeğin kaderini belirliyorlar. Rus kadını çok güzel, akıllı ve saygıdeğer. Rus kadını-Rus halkının simgesi!”

Javier Escudero, Meksika: “Rus kadınları hakkında çok fazla önyargılı düşünce mevcut: uzun bacaklı, beyaz tenli ve hepsiyle aynı anda görüşebileceğin kızlar” Kendi tecrübemden bahsetmem gerekirse, Rus bayanları çok güzel ve terbiyeliler. Nerede – nasıl davranmaları gerektiğini bilen, oturup kalkmasını bilen insanlar. Rusya’da anne herşeyden önce geliyor. Rus kadını dediğimde benim gözümün önüne 70 yaşında uzun etekli, başının yarısına kadar gelen başörtüsüne sahip tontiş bir “babuşka” geliyor”

Gunter Ettel, Almanya: “Ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum, ancak edindiğim bilgilere göre Rus kadınları çok akıllı ve zeki varlıklar. Soğuğun verdiği güç, onları çok daha güzel ve sempatik yapmış. Çok güçlü bir ruha sahipler.”

Pascal Lauly, Fransa: “Rus kadını dendiğinde ilk aklıma gelen çok çekici oldukları. Neden bilmiyorum ama direkt aklıma sarışın, güneş gözlüklü ve kürk içinde bir kadın geliyor. Çekici olmayı sevdikleri doğru, kendilerine bakıyorlar.”

Craig Graham, İngiltere: “Sanırım Slav kökenli kadınlar en kadınsı varlıklar Bence Rus kadınları dünyanın en güzel kadınları. Hele onların Rusça konuşmaları… İnsanın Rusça öğrenesi geliyor. Rusya’daki kadınlar çok yardımsever.”

Burak Topçu, Türkiye: “Rus kadınları – dünyadaki en güzel varlıklar. Onların çok farklı bir güzellikleri var: bazıları çok nazik ve şirin, diğerleri çok duygusal. Biraz içip, eğlenmeyi sevdikleri doğrudur. Ancak, Rus bayanlarla evlenen çok fazla arkadaşım var. Ve söyledikleri hep şu: “İyi ki onunla tanıştım. Dünyadaki en iyi eş!” Genel olarak Rus bayanları hakkında olumlu düşünceye sahibim.”

Antonio Suarez, İspanya: “Rus kadınlarıyla yaşadığım arkadaşlıklardan sonra şunu anladım ki, onların çok pratik bir yaşam anlayışı var. Ancak diğer yandan romantikler. Hayata karşı hep olumlu yaklaşıyorlar. Yaşamayı seviyorlar. Bu yüzden yaşlanmıyorlar”


_______________________

 


___________________________

İçerik copyright © ukrayna-rus-evlilik.net Bütün Hakları Saklıdır
 

shopify
traffic stats